George Orwell Hayvan Çiftliği PDF Oku İndir 2022

Günümüzün en popüler kitaplarından George Orwell Hayvan çiftliği PDF kitabını halen okumadıysanız size direkt kitabı sunarak işinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Aşağıda yer alan linkten Hayvan Çiftliği kitabını ücretsiz olarak okuyabilir, indirebilirsiniz.

Hemen hemen herkesin çoktan okumuş olduğu Hayvan Çiftliği, hem eğlenceli hem öğretici hem de enteresan yapısıyla ön plana çıkan bir kitaptır.

Girişimci Kitabını Oku: Zengin Baba Yoksul Baba PDF

Hayvan Çiftliği Konusu Ne?

George Orwell tarafından yazılmış Hayvan Çiftliği, bir çiftlik içindeki hayvanların sahiplerini çiftlikten kovarak devrim yapmalarını anlatır. Hikayenin devamında kendi kendilerini idare etmeye çalışan hayvanları anlatıyor.

Kitap boyunca kullanıcılara mesajlar ileten ve finalde güzel bir bitiriş yaparak noktayı koyan kitabı okumadıysanız bir sonraki başlıktan kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

George Orwell Hayvan Çiftliği PDF Kitabını Oku

Sizde George Orwell’in bu baş yaptını merak ettiyseniz hemen kitabı dilediğiniz gibi okuyabilir, PDF olarak indirebilirsiniz. Hayvan Çiftliği PDF kitabı oku ve hemen indir!

Kitabı Oku: Tıkla git

Hayvan Çiftliği Nasıl Kitap? Genel Özellikleri ve Bilgileri

Google verilerine göre %87 oranında insanların beğendiği Hayvan Çiftliği kitabı mecazi ve masalımsı bir anlatımla yazılmış bir hiciv fabl romanıdır. İlk başta Birleşik Krallık’ta (UK) 1945 yılında yayımlandı. Toplam 112 sayfadan oluşan yumuşak kapalı kitabın pek çok farklı kapak resmi bulunmaktadır. George Orwell’in 1984 kitabında da görüldüğü üzere genel olarak ilgi çekici kapak tarzına sahip kitaplardır.

Roman içerisindeki popüler karakterler sırasıyla Snowball, Napolyon ve Squealer’dir. Bütün karakterler farklı bir kişiliğe sahip özgün karakterlerdir. Ayrıca çiftlikte yer alan bütün hayvanlarda farklı kişilik yapılarına sahiptir.

Bütün okuma kitaplarına hemen ulaş: Git

Hayvan Çiftliği Çinde Neden Yasaklandı?

Hayvan Çiftliği romanının hayvanlara insani kişilikler ve özellikler yüklenmesi sebebiyle insanlara bir hakaret olarak kabul edilmesi gerekçesiyle 1931 yılında Çin’de yasaklandı.

Sonuç ve İletişim

Bu yazımızda sizlere George Orwell Hayvan Çiftliği PDF kitabını nasıl indirebileceğinizi, kitabın içeriğini ve benzeri diğer unsurları anlattık. Umuyoruz işinizi görmüştür ve kitabı okurken keyif alırsınız.

Instagram: @sorupdf
Telegram kanalımız: t.me/soru_pdf

Motivasyonumuzu arttırmak ve sorularınızı sormak adına yorumlarınızı esirgemeyin <3

Hayvan Çiftliği Kitap Kaç Sayfa?

George Orwell’in 1945’te yayınlanan Hayvan Çiftliği kitabı 112 sayfadan oluşmaktadır.

Hayvan Çiftliği 7 emir nedir?

7 emir, çiftlikte yer alan hayvanlar arasında eşitliği savunan ve hiçbir insani unsurun hayvanlar tarafından uygulanamayacağı bir kural bütünüdür.

Hayvan Çiftliği Konusu ne?

Hayvan çiftliği, bir çiftlikte bulunan çeşitli hayvanların çiftlik sahibini kovarak yönetimi ele almalarını ve bu yönetim sürecini anlatır. Distopya olarak da tanımlanan kitap bir çok okur tarafından sevilmekte.

Hayvan Çiftliği Mollie Hangi Hayvandır?

Büyük ihtimalle duymuş olacağınız Mollie karakteri kitap içerisinde rahatına düşkün bir hali bulunan kısraktır.

5/5 - (6 votes)

Öğrencilerin alacakları kitaplarda tedirginlik yaşamaması için TYT / AYT / KPSS gibi kaynakların pdfini paylaşıyoruz.

Yorum yapın