Ücretsiz Spotify Premium IOS Bedava Yapma 2022?

Bu yazımızda sizlere Ücretsiz Spotify Premium IOS Bedava yapma yöntemini göstereceğiz. Bu yöntem sayesinde Spotify Premium Yapma IOS yöntemlerini öğrenecek, Spotify premium’un ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz.

Hiçbir şekilde jailbreak kullanmadan, güvenli bir şekilde yapabileceğiniz IOS Spotify premium yapma jailbreaksiz metotlarına hoşgeldiniz diyelim tekrardan.

Spotify Premium Free IOS Nedir?

Spotify premium sayesinde Spotify platformu üzerinde yer alan şarkılarda sınırsız atlama hakkına sahip olursunuz. Aynı zamanda düzenli aralıklarla karşınıza çıkan reklamlardan kurtularak rahatlarsınız. Bu yüzden Spotify Premium özellikle IOS, Android gibi cihazlarda kullanımı rahatlatan bir özelliktir.

Okuma kitaplarına göz at: Tıkla git

Yazımızın devamında nasıl Spotify premium free IOS bir hesaba nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağım. Günün sonunda reklamlardan kurtulup dilediğiniz gibi reklamları atlayabileceksiniz.

spotify premium free ios
spotify premium free ios

Ücretsiz Spotify Premium IOS Bedava Nasıl Alınır?

Ücretsiz Spotify Premium IOS hesabına sahip olmanın birden fazla yolu vardır. Bu yazımızda bu yollara adım adım değineceğiz.

  • 1. Adım: Deneme hesabı açmak (1/3 aylık)
  • 2. Adım: Bir aile hesabına katılmak
  • 3. Adım: Bir duo hesabına katılmak
  • 4. Adım: Spotify++ kullanmak

Bu görmüş olduğunuz 4 adet adımdan herhangi birisini kullanarak sizde Spotify premium yapma IOS‘un ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

1. Adım: Spotify Premium IOS Deneme Hesabı Açmak

Bu biraz uğraştırabilecek bir adım olmakla birlikte en yaygın kullanılan adımlardan birisidir. Temel mantığı Spotify üzerinden yeni bir deneme hesabı açarak belirli bir süreliğine premium üyeliğin güzelliklerinden faydalanmaktır.

Nasıl yapılacağına geçecek olur isek öncelikle buradan Spotify Premium sayfasına girmeniz gerekmektedir.

ios spotify premium yapma jailbreaksiz
ios spotify premium yapma jailbreaksiz

İlgili sayfada sizinde görebileceğiniz üzere Premium’u 1 ay boyunca ücretsiz kullanabiliyoruz. Bu durum Spotify’ın yaptığı kampanyalara vs. göre kimi zamanlar 3 ay bile ücretsiz olarak sunulabiliyor.

Şimdi 1 ay ücretsiz dene butonuna basarak kayıt olalım. Sonrasında bizden doğrulama yapmamız için bir kart isteyecektir. Papara, ininal veya kullandığınız banka kartı üzerinden herhangi bir sanal kart oluşturun ve içerisinde yaklaşık 1 dolara yakın para bulunsun. Bunun sebebi Spotify sizi doğrulamak adına 1 dolarlık ücret çekip daha sonrasında geri iade yapabilir.

Kartı oluşturup hesabı açtıktan sonra hayırlı olsun 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde spotify premium free ios hesabı kullanabileceksiniz. Hesabınız açıldıktan sonra açtığınız sanal kartı kapatın aksi takdirde 1 aylık süre dolduktan sonra hesabınızdan ücret çekim talebinde bulunabilir Spotify.

2. Adım: Spotify Premium Free IOS Aile Hesabına Katılmak

Spotify aile hesabına katılma yöntemi bulabileceğiniz en kolay yöntem sayılabilir. Toplamda 6 kişinin katılabildiği Spotify aile planına sahip bir kişinin ailesindeki boş yere dahil olabilirsiniz.

Ayrıca 6 kişi ortak pay bölüşerek kişi başı yaklaşık 5 TL gibi fiyatlara Spotify premium IOS sahibi olabilirsiniz. Spotify aile hesabının aylık ücreti 29,99 TL’dir

Haberlere göz at: Tıkla git

3. Adım: Spotify Duo Hesabına Katılmak

Spotify duo hesabı 2 kişilik bir hesaptır. Aile hesapları kadar karlı ve olanaklı olmayan duo hesabı sayesinde de premium hesaba erişebilirsiniz. Bunun için duo hesabı olan birisini bulup dahil olmanız sadece.

spotify premium yapma ios
spotify premium yapma ios

Onun dışında aile hesabındaki gibi ücretleri bölüşüp iki kişi bir duo hesap satın alabilirsiniz. Kişi başı 12 TL gibi fiyatlara tekabül etmektedir. Duo hesapların aylık ücreti 23,99 TL’dir.

4. Adım: Spotify++ Kullanmak (!)

Premium hesabın ayrıcalıklarından faydalanmanın bir diğer yolu Spotify++ veya diğer adıyla Spotify Fix’dir. Bu yöntemi önermiyoruz çünkü bu tarz uygulamaların içerisinde virüs bulunma ihtimali yüksektir. Bu yüzden 1, 2 veya 3. yöntemleri kullanmanızı öneririz.

Spotify++ veya Spotify Fix gibi uygulamaları kurarak ücretsiz Spotify premium IOS kullanabilirsiniz ancak premium bir hesaba sahip olmuş olmazsınız. Spotify’ın bütün premium hizmetlerinden faydalanabilirsiniz ancak gene de önerilmeyen bir yöntem olan Spotify++, her şeye rağmen büyük bir yoğunlukla kullanılmaktadır.

spotify++ premium nedir
spotify++ premium nedir

Sonuç ve İletişim

Bu makalemizde sizlere nasıl Spotify Premium IOS Bedava bir şekilde hesaba sahip olabileceğinizi, premium’un avantajlarından nasıl faydalanabileceğinizi anlattık. Umuyoruz ki içeriğimiz ilginizi çekmiştir.

Bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları izleyebilirsiniz.
Telegram: t.me/soru_pdf
Instagram: @sorupdf

Makalemizde verdiğimiz bilgiler ve unsurlar işinize yaradıysa yorumunuzu esirgemeyin <3

Spotify Apple ücretsiz mi?

Spotify Premium IOS, Apple cihazlarda verdiğimiz yöntemler aracılığıyla ücretsiz kullanılabilir. Onun dışında premium olmayan ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.

Spotify Premium’a Nasıl Geçilir IOS?

Spotify premium’a geçmek için hali hazırda bir hesabınız var ise bir aile/duo planına katılabilir veya satın alım yapabilirsiniz premium’a geç bölümünden.

Spotify Premium Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Spotify premium’un ayrıcalıklarından faydalanmak için Spotify içerisinde yer alan Premium’u edin butonuna basarak 1 aylık deneme sürecini başlatabilirsiniz. Bu durum bazen 3 aya kadar çıkabilmektedir.

5/5 - (4 votes)

Öğrencilerin alacakları kitaplarda tedirginlik yaşamaması için TYT / AYT / KPSS gibi kaynakların pdfini paylaşıyoruz.

Yorum yapın